Proponujemy Państwu usługę wideofilmowania podczas jednego z najważniejszych dni w Państwa życiu – dnia ślubu lub innego ważnego wydarzenia (koncert, spot reklamowy lub reportaż). Jesteśmy młodym zespołem i na co dzień wykonujemy różne rejestracje wideo od reportaży do krótkich form filmowych.Niewątpliwym naszym atutem jest to, że oprócz znajomości technik montażu wideo posiadamy doświadczenie związane z pracą w studiach nagraniowych.Podczas imprezy rejestrujemy ją w taki sposób jak ona przebiega nie wpływając na jej ciągłość i naturalizm. Materiały dla klienta dostarczamy na nośnikach DVD, Blu-Ray a także pamięciach masowych z zachowaniem najwyższej możliwej jakości obrazu i dźwięku FullHD.Do rejestracji materiału wideo używamy profesjonalnego sprzętu firm SONY, LIBEC, CANON, FOTON, MANFROTTO, SLIDEKAMERA
Jesteśmy otwarci na sugestie i pomysły Naszych klientów.Cały materiał montujemy w środowisku Sony Vegas, które to środowisko daje nam spore możliwości edycyjne, dzięki czemu jesteśmy elastyczni i staramy się dopasować indywidualnie do każdego klienta. Miejsca gdzie najczęściej realizujemy nagrania : Łódź, Poddębice, Uniejów, Aleksandrów Łódzki, Konin, Kutno, Zgierz, Skierniewice, Łowicz, Koluszki, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Wieluń, Zduńska Wola, Łask, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Brzeziny ale także całe województwo łódzkie (Przyjmujemy oczywiście zlecenia z całej Polski). Wideo na wesele Łódź to TTArt wideofilmowanie video4.pl.

Przyjęło się potocznie mówić, że ślub to najpiękniejszy dzień w życiu. W chwili obecnej mamy techniczne możliwości jak nigdy wcześniej, do trwałego zapisu wideo tego dnia. Kilkadziesiąt lat temu w erze czarno białych zdjęć, pamiatką z wesela były jedynie małe czarno białe zdjęcia i wspomnnienia. Później pojawiły się pierwsze kolorowe fotografie ale i wtedy tylko stabilny nieruchomy obraz na zdjęciu był utrawaleniem tego szczególnego dnia. Na szczęście rozwój kamer wideo spowodował, że najpierw na vhs a obecnie w HD można utrwalić cały ślub, wesele i przygotowania do nich. Zdjęcia są także czymś wspaniałym ale obraz o wysokiej rozdzielczości wraz z dźwiękiem, stanowi w takim dniu jak ślub i wesele najdoskonalszą formą utrwalenia tych godzin. Nasza firma od wielu lat oferuje wideofilmowanie wesel w Łodzi oraz okolicznych miejscowościach. Pracujemy na najwyższej klasy sprzęcie firmy Sony oraz DSLR Canon. Są to urządzenia rejestrujące najwyższej klasy, które pozwolą Państwu przez lata cieszyć się doskonałym obrazem i dzwiękiem z Państwa wesela. Wideofilmowanie wesel jest dla nas nie tylko pracą ale także pasją. Przy wykorzystaniu profesjonalnego oprogramowania Sony Vegas jesteśmy w stanie stworzyć film, który będzie nie tylko połączeniem pięknych obrazów ale także da nam ogromne możliwości edycyjne co pozwoli stworzyć niezapomniany film z Państwa wesela i ślubu.

Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu z nami.
Zespół video4.pl

Formularz kontaktowy
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
TTSound Audio-Video ul. Bartoka 1/129, 92-547 Łódź
przy zachowaniu obowiązujących przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, w celu umożliwienia kontaktu.
Jednocześnie informujemy, że zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 r. :

wyrażenie zgody powinno być świadome i dobrowolne,
powyższa zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie, poprzez przesłanie pisemnego oświadczenia o wycofaniu zgody na adres: info@video4.pl
zakres przetwarzanych danych osobowych obejmuje imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail osoby zgłaszającej,
dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu umożliwienia nawiązania kontaktu z osobą zgłaszającą,
dane nie będą udostępniane osobom trzecim.
w związku z możliwością wystąpienia reklamacji dotyczącej usługi, dane osobowe związane ze zgłoszeniem będą przechowywane w systemie wewnętrznym przez okres do zakończenia świadczenia usługi. Po tym okresie dane osobowe zostaną zanonimizowane lub bezpowrotnie usunięte. W szczególnych przypadkach i za obopólną zgodą okres ten może ulec przedłużeniu.