Proponujemy Państwu usługę wideofilmowania podczas jednego z najważniejszych dni w Państwa życiu – dnia ślubu lub innego ważnego wydarzenia (koncert, spot reklamowy lub reportaż). Jesteśmy młodym zespołem i na co dzień wykonujemy różne rejestracje wideo od reportaży do krótkich form filmowych. Niewątpliwym naszym atutem jest to, że oprócz znajomości technik montażu wideo posiadamy doświadczenie związane z pracą w studiach nagraniowych. Podczas imprezy rejestrujemy ją w taki sposób jak ona przebiega nie wpływając na jej ciągłość i naturalizm. Materiały dla klienta dostarczamy na nośnikach DVD, Blu-Ray a także pamięciach masowych z zachowaniem najwyższej możliwej jakości obrazu i dźwięku. Do rejestracji materiału wideo używamy profesjonalnego sprzętu firm SONY, LIBEC, CANON, FOTON, MANFROTTO, SLIDEKAMERA
Jesteśmy otwarci na sugestie i pomysły Naszych klientów. Cały materiał montujemy w środowisku Sony Vegas, które to środowisko daje nam spore możliwości edycyjne, dzięki czemu jesteśmy elastyczni i staramy się dopasować indywidualnie do każdego klienta. Miejsca gdzie najczęściej realizujemy nagrania : Łódź, Poddębice, Uniejów, Aleksandrów Łódzki, Konin, Kutno, Zgierz, Skierniewice, Łowicz, Koluszki, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Wieluń, Zduńska Wola, Łask, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Brzeziny ale także całe województwo łódzkie (Przyjmujemy oczywiście zlecenia z całej Polski). Wideo na wesele Łódź to TTArt wideofilmowanie video4.pl.

Pracujemy na najwyższej klasy sprzęcie firmy DSLR Sony oraz DSLR Canon. Są to urządzenia rejestrujące najwyższej klasy, które pozwolą Państwu przez lata cieszyć się doskonałym obrazem i dźwiękiem. Wideofilmowanie wesel jest dla nas nie tylko pracą ale także pasją. Przy wykorzystaniu profesjonalnego oprogramowania jesteśmy w stanie stworzyć film, który będzie nie tylko połączeniem pięknych obrazów ale także da nam ogromne możliwości edycyjne co pozwoli stworzyć niezapomniany film z Państwa wesela i ślubu.

Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu z nami.
Zespół video4.pl

Formularz kontaktowy
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
TTSound Audio-Video ul. Bartoka 1/129, 92-547 Łódź
przy zachowaniu obowiązujących przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, w celu umożliwienia kontaktu.
Jednocześnie informujemy, że zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 r. :

wyrażenie zgody powinno być świadome i dobrowolne,
powyższa zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie, poprzez przesłanie pisemnego oświadczenia o wycofaniu zgody na adres: info@video4.pl
zakres przetwarzanych danych osobowych obejmuje imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail osoby zgłaszającej,
dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu umożliwienia nawiązania kontaktu z osobą zgłaszającą,
dane nie będą udostępniane osobom trzecim.
w związku z możliwością wystąpienia reklamacji dotyczącej usługi, dane osobowe związane ze zgłoszeniem będą przechowywane w systemie wewnętrznym przez okres do zakończenia świadczenia usługi. Po tym okresie dane osobowe zostaną zanonimizowane lub bezpowrotnie usunięte. W szczególnych przypadkach i za obopólną zgodą okres ten może ulec przedłużeniu.